ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,61. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

01.06.2014 15:32:25

Závěrečný koncert festivalu Ruské jaro na Moravě

Závěrečný koncert festivalu Ruské jaro na Moravě

Hejtman Michal Hašek se 30. května 2014 v Brně zúčastnil závěrečné akce šestého ročníku kulturního festivalu Ruské jaro na Moravě, kterou byl koncert národního umělce Ruské federace a držitele české Ceny Thálie, operního pěvce Jurije Gorbunova.

Festival tvořil seriál šestnácti akcí jak v Brně, tak například v Pršticích nebo v Muzeu letecké a pozemní techniky ve Vyškově. Šlo mimo jiné o prezentace uměleckých fotografií Sergeje Čadova a Georgije Achadova Nižnij Novgorod, či výstavy děl Dmitrije Ganina nebo Alexeje Mjasnikova. Právě nižněgorodský malíř Alexej Mjasnikov daroval v rámci pátečního koncertu hejtmanovi Michalu Haškovi osobní obraz.

Letošní festival byl věnován Roku ruské kultury. Jeho pořadateli bylo Ruské kulturně osvětové sdružení na Moravě s Česko-ruskou společností, Katedrou ruského jazyka a literatury na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity a Českou asociací rusistů.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama