ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,46. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

16.06.2014 16:22:14

Most v Nelahozevsi čeká dílčí oprava

Most v Nelahozevsi čeká dílčí oprava

Rada Středočeského kraje na svém zasedání 16. června 2014 schválila návrh na zhotovitele na opravu mostu v Nelahozevsi.

„Veřejnou zakázku získala firma M – SILNICE s cenovou nabídkou ve výši 4,9 milionů korun,“ sdělil hejtman Středočeského kraje Josef Řihák. Předpokládaná hodnota byla přitom přes 6 milionů korun.

V rámci projektu s názvem „III/24021 Nelahozeves, rekonstrukce mostu ev. č. 24021-2, porucha zemního tělesa“ se opraví stávající zemní konstrukce, tedy předpolí mostu včetně chodníků a ocelového zábradlí. Opravy by měly začít v první polovině července a potrvají několik měsíců.

Jedná se o opravu části konstrukce mostu – zemního tělesa. Most se celý opravoval v roce 2012 za pomocí dotace z prostředků EU. Předmětem rekonstrukce byla demolice stávajícího mostního objektu. Za 30,5 milionů korun se postavil most nový včetně chodníků a zajištění veřejného osvětlení.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama