Zdravim vás paní senátorko.
Za mne existují v současnosti v ČR jen dvě ženy které by se měly ucházet o funkci prezidenta. Vy, nebo paní Alena Vitásková. Mám jeden dotaz, šla by jste do toho? Děkuji za odpověď.
Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.
lidasol1, lidasol1, mamlas, optimista70
Odpověď
22.04.2026 14:14:19 - JUDr. Daniela Kovářová
Dobrý den a děkuji za důvěru.Jenomže: v přímé prezidentské volbě proti sobě nestojí různě profilované politické koncepty, ale marketingové projekty vyztužené mnohamilionovými podporami. Tato show mně moc neláká.
Mám raději reálnou práci pro své občany ve svém volebním obvodě, mám raději věcné obsahové politické polemiky. Určitě spíše než ohňostroje reklamních tvůrců a mluvících hlav.
Myslím, že víc práce udělám jako nezávislá senátorka.
Ale stejně děkuji za důvěru. Moc jste mě potěšil.




