Peníze
Milá paní Kateřino,Můžete nám objasnit odkud berou peníze ,,milión chvilek"a kdo platí ten sjezd německých pamětníků??
Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.
Marymary, Jirk@, Hynes, jfav, Rebel Dandy, jednicka12, Mezek Franta, Mezek Franta, Ivčo, smid, mamlas, polarbear, sochorar, Kapr 1, lanomadabianca, Sokolik, Malachyt, ladahu, Gabriela Šťastná, PUNCAL, Salík, Pamětník2, rosička, Brich, eva41, MacekM1, Minako




