Rovnocenné partnerství
Dobrý den. Myslíte, že EU stojí o partnerství s kýmkoliv a jde jí o rozvoj? Podle mě tomu její kroky nenasvědčují. Druhá otázka je, jestli někdo stojí o Evropu, která zaostává a může si za to sama svou politikou, kdy chce asi spasit svět, což je líbivé, ale absolutně nemyslí na své občany.
Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.
mamlas, jfav, Vohrik, andre158, Jirk@, Rebel Dandy, Salík, badivojevic, tomsik1, gemini77, Zerav, eva41, Malachyt, optimista70, jednicka12, lanomadabianca, Julie., Gabriela Šťastná, paul axe-hawk, Mezek Franta, Minako



