VPN
Dobrý den pane Krutílku, nemáte jako já dojem, že regulace VPN jen potvrzuje, že Brusel chce prostě vermomocí zasahovat do soukromí lidí a šmírovat nás? To už je opravdu jak někde v Číně nebo Rusku.
Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.
mamlas, Rebel Dandy, hicotea, lanomadabianca, jfav, 4934, tomsik1, polarbear, kupecSamo, Martin L, smid, BobyNo1, eva41, Malachyt, sochorar, 136N, SokMi, erei, andre158, Zerav, Gabriela Šťastná



