Pomoc
Mě se líbí, jaká všechna opatření navrhujete na pomoc lidem kvůli zdražování. Bylo by fajn, kdyby jste je prosadili, ale to je i můj dotaz, proč jste nic z toho, co teď navrhujete neprosadili už v minulé vládě?
Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.
mamlas, Miroslav5, sochorar, optimista70, Rebel Dandy, Vohrik, Zara, Muller, fous55, jfav, brblal, Jirk@, polarbear, andre158, Malachyt, Mezek Franta, 4934, Hyman, lanomadabianca, Žerman, pješák, kenyrts, Hynes, tomsik1, deep purple, mausik, eva41, Kokokoška


