Dotace
Dobrý den, poukazujete na Slovensko a na rizika, které hrozí v případě dotací pro něj. Ale myslíte, že zrovna ČR je na tom díky Babišovi líp? Mě to spíš připomíná rčení o tom, jak zloděj křičí chyťte zloděje, za Babiše nemůžete, ale je to tak. Taky nevím, jestli nemůže naše vztahy se Slovenskem narušit, že jste s obrátil na EK. Nenapadlo vás třeba to nechat na těch vašich kolezích? Protože mlčet úplně by dobře nebylo. A co mě taky napadlo při čtení toho vašeho komentáře je to, proč jsou dotace vlastně jen pro zemědělce? Aspoň vy to tvrdíte ve větě:,,, Evropské dotace totiž nejsou soukromá kasička pro ty, kteří porušují pravidla. Mají sloužit poctivým zemědělcům a rozvoji venkova.“ Proč neslouží i ostatním odvětvím a oborům?
Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.
sochorar


