Trefné
,,Politika se změnila v soutěž o to, kdo koho označí za většího lumpa. O budoucnosti se mluví stále méně. Návrhy se neposuzují podle jejich přínosu, ale podle toho, kdo je vyslovil.Politické strany se většinou zabetonovaly ve svých pozicích, a to samé se často stalo i s jejich členy a kandidáty. Zapomnělo se, že účelem politiky je jediná věc – abychom se měli lépe, nebo se alespoň neměli hůř než předchozí generace.“ Můj dotaz, co s tím? Myslíte, že se to změní a politici budou řešit problémy lidí a nebudou je soudit za jejich názory, což se děje? Paradoxně to nejvíc podle mě dělá právě ODS a STAN.
Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.
Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)


