Babiš
Proč myslíte, že jeden z nebohatších lidí u nás chce stále víc a víc? K čemu mu to bude dobré? Přeci jen už není ani nejmladší. Já myslím, že právě jeho voliči si myslí, že on peníze nepotřebuje, takže ničemu, co se týká toho, jak se snaží víc obohatit nevěří. Nebo jak to vidíte vy? Protože voliči mu fakt neubývají.
Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.
Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)



