Ratifikace
Dobrý den, objektivně vzato, má vláda ratifikovat něco, s čím nesouhlasí, jen proto, že to jiná vláda před tím vyjednala? Ono dost možná je tu jiná vláda, protože právě s kroky té předchozí voliči nesouhlasili, nemyslíte? Ale je taky pravda, že by podle mě v důležitých věcech měla být větší shoda, aby se pořád neměnili, bohužel politici toho nejsou schopni spíš se dohadují a přetahují čím dál víc.
Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.
Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)


_profil_top.jpg)
