Ústavní puč
Co tím přesně myslíte? Jak podle vás prezident násilně mění ústavní pořádky? Prezident přeci využil svého práva se obrátit na soud a ten nějak rozhodl, on přeci žádnou ústavu nemění, jen vlastně požádal o upřesnění, jak je myšlena, což je podle mě i dobře a snad pro příště budete jako politici věnovat víc času řešení problémů voličů a nebudete řešit nějaké zahraniční cesty, které pro mě nejsou ani zdaleka tak podstatné a myslím, že pro většinu lidí. Ostatně myslím, že byla chyba, že jste se na soud neobrátili i vy kvůli nejmenování Turka, to je také pořád dokola a mohlo být aspoň jasno. Proč jste to vlastně neudělal? Ani sám Turek, který chtěl podat žalobu.
Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.
sochorar



