Myslíte, že za vaší vlády jsme v jádru EU byli?
Podle mě jsme na druhé koleji od začátku a EU vůbec není jednotná. Mimochodem co říkáte na to, že se chce teď ekonomicky spojit do užší spolupráce 6 států EU? Není to důkaz toho, že je EU nejednotná a vlastně se tím rozpadá? A není to náhodou i v rozporu s nějakými stanovami EU?
Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.
Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)



