Co uděláte?
Tvrdíte, že stávkující zaměstnanci České televize zneužívají právo na stávku k prosazování vlastní politické agendy. Co s tím uděláte? I třeba do budoucna? Jestli je placena z našich peněz přímo nebo nepřímo, tak nemělo by být nějak řešeno, že nemůže svévolně omezovat vysílání? Na stávku ve svém volném čase určitě právo mají.
Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.
Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)



