prof. Ing. Eva Kislingerová, CSc.

  • BPP
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,37. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

19.07.2016 17:01:00

Praha podpoří kalendář s autistickými dětmi

Praha podpoří kalendář s autistickými dětmi

Praha podpoří částkou 50 tisíc korun vydání kalendáře pro rok 2017, který má upozornit na problematiku autismu a podpořit rodiny pečující o autistické děti.

 Neinvestiční dotaci obdrží Nadační fond AutTalk založený za účelem osvěty v problematice autismu. Příslušný tisk Radě hl. m. Prahy předložila náměstkyně primátorky Eva Kislingerová.

Kalendář bude obsahovat fotografie fotografa Benedikta Renče zachycující děti s poruchou autistického spektra ze ZŠ a Gymnázia Jiřího Gutha – Jarkovského v Truhlářské ulici v Praze 1, která je zaměřená na vzdělávání dětí s poruchou autistického spektra, spolu se známými osobnostmi žijícími v Praze 1 (např. Jiří Bartoška, Ondřej Soukup, Martin Ručinský, Anna Geislerová) v rolích jejich asistentů.

„Poskytnutím podpory tomuto projektu bych ráda alespoň částečně přispěla k ulehčení komplikované situace rodinám pečujícím o děti s autismem,“ sdělila náměstkyně primátorky hl. m. Prahy Eva Kislingerová.


Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama