prof. Ing. Ivo Vondrák, CSc.

  • ANO 2011
  • Moravskoslezský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,99. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

22.12.2016 9:39:00

Bezpečnostní rada projednala preventivní opatření policie

Bezpečnostní rada projednala preventivní opatření policie

Hejtman MSK Ivo Vondrák včera svolal Bezpečnostní radu Moravskoslezského kraje v souvislosti s útokem na civilisty v Německu.

 Jednání se účastnili zástupci kraje, Policie České republiky, Hasičského záchranného sboru MSK, Zdravotnické záchranné služby MSK, Armády ČR, Celní správy ČR, Krajské hygienické stanice a Povodí Odry.

Bezpečnostní rada projednala přijatá preventivní opatření ze strany Policie ČR. „Obyvatele našeho regionu bych chtěl uklidnit - nic nenasvědčuje tomu, že by jim hrozilo bezprostřední nebezpečí. I když je určitě na místě zachovat určitou míru obezřetnosti, není nutné šířit paniku. Práce bezpečnostních složek, které neustále monitorují a vyhodnocují aktuální situaci, je v našem kraji trvale vysoce profesionální a preventivní opatření jsou dostačující,“ konstatoval hejtman MSK Ivo Vondrák.

„Samozřejmě, že dnešní doba není jednoduchá, lidé jsou totiž nepřetržitě bombardováni negativními a poplašnými zprávami, vytrácí se empatie, porozumění a vstřícnost. Nicméně věřím, že se teď v době svátků zastavíme, zklidníme a užijeme si tradiční Vánoce se svými blízkými bez stresu a pocitu strachu,“ dodává hejtman.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout