prof. Ing. Ivo Vondrák, CSc.

  • ANO 2011
  • Moravskoslezský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,99. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

17. 9. 2017 16:53:00

Proč kandiduji?

Proč kandiduji?

Proč se Ivo Vondrák rozhodl kandidovat do Poslanecké sněmovny v roce 2017?

Vážení přátelé,

Mnoho z Vás se mě ptá, proč kandiduji v letošních volbách do poslanecké sněmovny. Je to poměrně jednoduché. Za necelý rok, co vykonávám funkci hejtmana v Moravskoslezském kraji jsem zjistil, že kompetence hejtmana nejsou až takové jak jsem si představoval.

Právě proto jsem se rozhodil jít do poslanecké sněmovny, abych mohl našemu kraji pomoci z národní úrovně. Bohužel v řadě případů se člověk nemůže spoléhat na druhé, ale musí spoléhat sám na sebe. V tomto případě chci spoléhat na své přátelé a kolegy, se kterými jsme uspěli v krajských volbách v minulém roce. Jsem pevně přesvědčený, že naši spolupráci zúročíme i v těch letošních.

Určitě sledujte i nadále můj blog na www.ivovondrak.cz a nebo na mém Facebooku, kde budu pravidelně přidávat aktuality.

Ivo Vondrák

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout