prof. Ing. Jiří Drahoš, DrSc., dr. h. c. mult.

  • BPP
  • Praha 4
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,35. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

11. 1. 2019 15:22:22

Nemyslím si, že tohle má mít prezident v popisu práce

Nemyslím si, že tohle má mít prezident v popisu práce

Komentář na facebookovém profilu k vyjádření prezidenta Zemana, že ředitel Bezpečnostní informační služby Michal Koudelka a ředitel Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost Dušan Navrátil ohrozili ekonomické zájmy České republiky

Po útoku na BIS to tentokrát od Miloše Zemana schytal také Národní úřad pro kybernetickou bezpečnost. Ten si dovolil varovat před bezpečnostní hrozbou z Číny, čímž prý ohrozil ekonomické zájmy PPF a nepochybně také celé hradní party. Číňané asi svému hlavnímu obchodnímu zástupci pěkně vyčinili, když teď vlastní zemi vyhrožuje odvetnými opatřeními. Nemyslím si, že zrovna tohle má mít prezident České republiky v popisu práce.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout