prof. MUDr. Vlastimil Válek , CSc., MBA, EBIR

  • TOP 09
  • místopředseda vlády
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,25. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

24.04.2024 15:14:00

Jak zajistit a poskytnout dětem dietní stravu

Jak zajistit a poskytnout dětem dietní stravu

Informace na svém veřejném facebookovém profilu k nové metodice poskytování dietní stravy v rámci školního stravování

 Jestli někam nepatří politika, tak je to reforma veřejného stravování a v širším smyslu veřejné zdraví. Proto je diskuze o výstupech Mezirezortní pracovní skupiny pro institucionální stravování, která nemá menší ambici než veřejné stravování reformovat směrem ke standardům 21. století, přístupná všem. Koalici, opozici, všem odborníkům a samozřejmě všem, kterých se týká.

Vzhledem k obrovskému každodennímu dopadu, který stravování ve školních, nemocničních, sociálních, ale i restauračních zařízeních má, je v této diskuzi vítán kdokoli, kdo se do diskuze chce zapojit a posunout nás dál!

Jedním ze skvělých výstupů naší práce v této oblasti je i Metodika poskytování dietní stravy v rámci školního stravování, která nabízí návod, jakým způsobem dietní stravu zajistit a poskytnout v případě, že je po ní poptávka. Na její přípravě se podíleli odborníci napříč obory od nutričních terapeutů, přes hygieniky a metodiky školního stravování až po odborníky na gastronomii. Celou ji najdete ZDE.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama