prof. MUDr. Vlastimil Válek , CSc., MBA, EBIR

  • TOP 09
  • místopředseda vlády
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,28. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

16.08.2022 10:52:00

Mějme nemoc pod kontrolou

Mějme nemoc pod kontrolou

Výzva na facebookovém profilu k očkování proti koronaviru

 Jako lékař i jako ministr apeluji na každého z vás, aby se nechal naočkovat.

Podle zkušeností z předešlých let i odborných predikcí očekávám, že na podzim se objeví nová vlna Covidu-19. V zájmu ochrany zdraví obyvatelstva vyzýváme především rizikové skupiny, zvláště seniory 60+, ke druhé posilovací dávce vakcíny.

Od 15. srpna se můžete registrovat na očkovacích místech, dále existují místa bez registrace anebo probíhá očkování u vašich praktiků.

Na webu ZDE si můžete zjistit, jaké je pro vás nejbližší místo, prosím rodinné příslušníky o pomoc starším příbuzným. Neváhejte s očkováním, nejlepší obrana proti nemoci je prevence. Vakcíny jsou prověřené, bezpečné a prokazatelně snižují riziko nakažení i těžkého průběhu.

Nedovolme nemoci, aby ovládala nás a naše blízké, mějme ji pod kontrolou.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama