ČSSD chce, ať policie kauzu ŘSD vyšetří "padni, komu padni"

20.01.2012 15:08 | Zprávy

Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka dnes vyzval k důkladnému prošetření celé kauzy okolo bývalého manažera Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) Michala Haly. Zdůraznil, že jeho strana v této věci respektuje princip "padni, komu padni". Hala má od svého prosincového zatčení v sociální demokracii pozastavené členství.

ČSSD chce, ať policie kauzu ŘSD vyšetří "padni, komu padni"
Foto: Hans Štembera
Popisek: Doprava - ilustrační foto

 Halu detektivové zatkli kvůli podezření z mnohamilionových úplatků při lukrativních pronájmech dálničních odpočívadel. Podle deníku Právo přitom zřejmě i on sám uplácel vlivné lidi, při domovních prohlídkách u něj měl být nalezen mimo jiné seznam příjemců černých peněz, který si Hala pro svou potřebu vedl.     "Věříme, že všechny důkazy a dokumenty budou řádně zajištěny pro potřeby probíhajícího trestního řízení," poznamenal Sobotka. ČSSD podle něj o vyšetřování nemá žádné informace.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: čtk, mp

Ing. František Laudát byl položen dotaz

Divíte se, že lidé volí peněženkou?

Peníze nejsou všechno, ale bez nich to taky najde, i když jsou pořád věci, které si za peníze nekoupíte, jako je zdraví, svoboda, ale chápete i lidi, že jsou frustrovaní z toho, že se většina z nich má čím dál hůř?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MESIT rozšířil testovací zázemí. Nové zařízení změří akustiku náhlavních souprav podle norem

14:25 MESIT rozšířil testovací zázemí. Nové zařízení změří akustiku náhlavních souprav podle norem

Uherskohradišťská společnost MESIT asd rozšířila vývojové a testovací zázemí o zařízení GRAS 45CB Ac…