Chtěla jsem tátovi nafackovat, říká Zemanova dcera k vystoupení u klenotů

19.05.2013 17:46 | Zprávy
autor: mp

Dcera prezidenta Miloše Zemana Kateřina podle vlastních slov chtěla dát tátovi pár facek poté, co v televizi shlédla jeho vystoupení u korunovačních klenotů. Vzápětí ovšem pro server televize Nova zdůraznila, že byl Miloš Zeman po návratu jednoznačně střízlivý.

Chtěla jsem tátovi nafackovat, říká Zemanova dcera k vystoupení u klenotů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ve volebním štábu Miloše Zemana. Miloš Zeman se stal novým prezidentem České republiky

"Ale on se opravdu doma zřítil na zem a měl neuvěřitelné horečky. Je to strašná škoda, ráno měl závratě, měl neuvěřitelnou chřipku. Když jsem to video ale zpětně viděla sestříhané, tak mi to připadalo opravdu vtipné a tátovi také. ... Táta byl střízlivý. To můžu jako dcera potvrdit,“ zdůrazňuje první slečna Kateřina Zermanová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Ing. Eva Fialová byl položen dotaz

Dostupné bydlení

V zákonech se nevyznám a je podle mě jedno, jestli je rozdíl mezi zákonem o podpoře bydlení a dostupným bydlením. Za hlavní považuji problém s nedostupným bydlení vyřešit a to je i můj dotaz. Co přesně proto uděláte? Kdy bude bydlení dostupné pro většinu lidí a ne naopak jako je tomu teď?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Kde jste byli, když se tahala vlajka z...“ Němcové přišla pádná odpověď

18:20 „Kde jste byli, když se tahala vlajka z...“ Němcové přišla pádná odpověď

Chcete den vlajky, a přitom se k ní chováte jako k hadru. I to se mohl dozvědět Andrej Babiš letos 3…