Doktorka Samková: Dnes se krade, že by si to ani komunisti nedovolili

17.04.2013 7:33

Doktorka Samková se na svém Facebooku přiznala, že v poslední době moc neví, co komentovat. Má totiž pocit, že neutěšený stav naší země už je ta setrvalý, že bylo vše již mnohokrát řečeno. Řešení situace, které by bylo alespoň trochu normální, je však prý v nedohlednu.

Doktorka Samková: Dnes se krade, že by si to ani komunisti nedovolili
Foto: Hans Štembera
Popisek: Advokátka Klára Samková

„Mocní této země kradou, jak si to nedovolili ani komunisti v 50. letech a všechny ÚV KSČ dohromady,“ zahajuj advokátka svůj hutný výčet. Tyhle zlodějny už dnes prý nikoho nezajímají, protože všichni automaticky předpokládají, že vedoucí garnitura krade a vlastně to nikoho ani nepřekvapuje.

„Vláda předkládá blbosti, a když už někdo začne řvát příliš, tak couvne,“ popisuje Samková dále. Příkladem může být kauza vodovodních přípojek, které jsou již od starého Říma považovány za typický příklad veřejného statku. To vědí všichni, ne však ministr Bendl, který navrhoval, aby se o ně starali majitelé domů. Pod tlakem veřejného mínění své představy naštěstí korigoval.

„Nikdo nemá prachy, exekutoři řádí jak černá ruka na základě "náhradních doručení" a lidi říkají "no, alespoň že je už sluníčko," vypočítává dále Samková. Nikdo podle ní nevidí ze vzniklé situace východisko, takže vlastně ani není o čem psát.

Advokátka se však prý skutečně upřímně snaží nějaké východisko najít. „Poptávám se všude. Kdybyste o nějakém věděli - a nebylo chiliasticko-mesianistického charakteru - dejte, prosím vědět,“ vyzývá závěrem svého facebookového příspěvku.

Co přesně ve středu ráno napsala Klára Samková:

Tak jsem proběhla všechny informační servery, protože, jak jste si možná povšimli, moje komentáře zpráv značně prořídly. Nu - a co mám jako komentovat? Mocní této země kradou, jak si to nedovolili ani komunisti v 50. letech a všechny ÚV KSČ dohromady. Nikoho už to nezajímá, každý to už s hořkostí v srdci předpokládá. Vláda předkládá blbosti a když už někdo začne řvát příliš, tak couvne - viz vodovodní přípojky, což je typicky již od dob Římanů veřejnoprávní statek - což věděli všichni, kromě pana Bendla ovšem. Nikdo nemá prachy, exekutoři řádí jak černá ruka na základě "náhradních doručení" a lidi říkají "no, alespoň že je už sluníčko". Tak o čem vlastně psát? Že nikdo nevidí žádné východisko?? No, nevidí. Poptávám se všude. Kdybyste o nějakém věděli - a nebylo chiliasticko-mesianistického charakteru - dejte, prosím vědět... Děkuji, Kl.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jav

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Arabové jsou u nás nešťastní, máme jiný způsob života. Sýrie, chemické útoky, podpora opozice? Je to jinak, informuje známá novinářka

8:07 Arabové jsou u nás nešťastní, máme jiný způsob života. Sýrie, chemické útoky, podpora opozice? Je to jinak, informuje známá novinářka

Na webu Kupředu k minulosti se objevil druhý díl rozhovoru s novinářkou a dokumentaristkou Lenkou Kl…