Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: bob
21
Senátor ČSSD Marcel Chládek varuje, že české školství, které se potýká s nedostatkem peněz může přijít o dalších 35 milionů. Ministr Petr Fiala prý ze záhadných důvodů mlčí. Informují o tom Eurozprávy.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: bob
Nebylo by nejspravedlivější, kdybyste jako politici neměli imunitu? Proč ji nezrušíte? Podle mě tak se sebe děláte něco víc. Kdybyste neměli imunitu, tak by pak ani nemohla nastat situace, že někdo nebude vydán a vyšetřován. Co vy na to?
Tvrdá slova na adresu prezidenta i Západu zazněla v rozhovoru předsedy strany PRO Jindřicha Rajchla …