Jsem populární, tak se mě zbavili, říká odvolaný Svoboda

29. 5. 2013 21:55

Dnes již bývalý pražský primátor Bohuslav Svoboda (ODS) má za to, že dnes TOP 09 „kydá hnůj“ na pražskou ODS a jaksi přitom zapomíná, že byla také součástí koalice v hlavním městě. Na sociální síti Facebook také prozradil pravý důvod svého odvolání.

Jsem populární, tak se mě zbavili, říká odvolaný Svoboda
Foto: Hans Štembera
Popisek: Poslanec ODS Bohuslav Svoboda

Svoboda poukazuje na to, že byl v květnovém průzkum společnosti SANEP označen za nejpopulárnějšího krajského lídra. Druhý je liberecký hejtman Martin Půta (SLK) a třetí je jihočeský hejtman Jiří Zimola (ČSSD). A to je podle Svobody zřejmě pravý důvod, proč se ho pražská TOP 09 potřebovala zbavit.

„Nejsem domýšlivý, ale skoro bych řekl, že v těchto číslech bude opravdové 'jádro pudla'...“ napsal exprimátor. V tomto postoji ho podpořila také pražská ODS, která varuje před nástupem koalice ve složení TOP 09, ČSSD a KSČM. Někteří z diskutujících však poukazují na to, že popularita je „vrtkavá dáma“ a co platí dnes, může být zítra zcela jinak. V dubnu 2011 průzkum stejné agentury ukázal, že je Svoboda se svou popularitou na chvostu vedle tehdejšího středočeského hejtmana, dnes vazebně stíhaného poslance Davida Ratha.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Babiš vládne dál. Ale dostal do „huby“. Bylo to ostré

4:47 Babiš vládne dál. Ale dostal do „huby“. Bylo to ostré

Až do čtvrté hodiny ranní čelila ve čtvrtek vláda Andreje Babiše již druhému pokusu opozice vyslovit…