Kloudová tahá peníze z vlivných mužů, píše bulvár

23. 5. 2011 8:41

Gabriela Kloudová z ODS, místostarostka Prahy 13 a poradkyně Mirka Topolánka, údajně vydělává na vztazích s vlivnými muži. V roce 2009 si tak přišla zhruba na 1,5 milionu korun. Tvrdí to deník Blesk.

Kloudová tahá peníze z vlivných mužů, píše bulvár
reklama

Gabriela Kloudová má v současné době vztah s náměstkem pražského primátora Karlem Březinou (ČSSD). V minulosti se vídala také se starostou Prahy 13 Davidem Vodrážkou nebo s Markem Dalíkem, tajemníkem Mirka Topolánka. Tvrdí to alespoň deník Blesk.

Statisíce za poradenské služby

Nejčtěnější deník v zemi zjistil, že Kloudová v roce 2009 vydělala 685 tisíc korun za poradenské služby pro Strakovu akademii. Tehdy byla asistentkou předsedy vlády.

Ve stejné době ovšem pracovala i jako místostarostka Prahy 13, kde působil i Vodrážka. Zde si přišla na 600 tisíc korun. Další výdělky měla za poradenství pro ODS nebo pronájem nemovitostí.

Související:

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vfe
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jóóóóóóhóóó, smál se černoch do mobilu, když nahrával, jak kumpáni bijí mladou holku. Co udělali její spolužáci? Radši se podívejte sami

17:10 Jóóóóóóhóóó, smál se černoch do mobilu, když nahrával, jak kumpáni bijí mladou holku. Co udělali její spolužáci? Radši se podívejte sami

Internet poslední týdny zaplavují videa až nepochopitelného násilí. Převažující prvek je na první po…