Komunistka se pustila do Sobotky: Nemá úctu ke starším

05.08.2012 18:29

Poslankyně KSČM Miloslava Vostrá kritizuje předsedu ČSSD Bohuslava Sobotku za to, že vtipkoval o věku některých kandidátů na prezidenta. Podle ní to jasně ukazuje, že nemá úctu ke starším lidem.

Komunistka se pustila do Sobotky: Nemá úctu ke starším
Foto: KSČM
Popisek: Miloslava Vostrá

Podle Vostré je v naší zemi zvykem, že mají občané ke starším lidem úctu. „Tak to bylo, je a bude. Nevím, zdali pan Sobotka zkoumá zuby prezidentských kandidátů, jeho vtip na facebooku byl hloupý a nevkusný,“ myslí si poslankyně.

A v kritice pokračuje i dál: „Uvědomuje si tento mladý muž, kterého za svého přítele označoval Stanislav Gross, a stál vždy po boku Jiřího Paroubka, že už vlastně uvažuje o smrti kandidátů? Je možné si vůbec myslet, že takto je běžné přemýšlet o prezidentské volbě?“ ptá se Vostrá.

Komunistka připomíná, že mládí je dar, nikoli žádná zásluha. „Nechtěla bych se dožít toho, abychom odsuzovali starší spoluobčany a vyčleňovali je ze společnosti jen na základě věku,“ dodala Vostrá.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: joh

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Klaus má problém, fotra. Proč Zeman nesnáší ČT? Ještě, že jsme se domluvili s tím Milionem chvilek… Kníže, Mašínová a umělci debatovali v Brně o sametu, takto to dopadlo

21:42 Klaus má problém, fotra. Proč Zeman nesnáší ČT? Ještě, že jsme se domluvili s tím Milionem chvilek… Kníže, Mašínová a umělci debatovali v Brně o sametu, takto to dopadlo

REPORTÁŽ Česko si po celý listopad připomíná třicáté výročí sametové revoluce. V Brně na téma sametu…