Na Krajskou zdravotní dohlíží společník zavřeného Nováka

1. 5. 2013 16:17

Společnost Krajská zdravotní, a.s. má novou vedoucí odboru. Stala se jí Simona Ježková, která je shodou okolností švagrová podnikatele Daniela Ježka (ODS), jenž je zase pro změnu společníkem odsouzeného kmotra ODS Alexandra Nováka a kontroverzního podnikatele, rovněž kmotra občanských demokratů, Patrika Oulického. Informuje o tom server vitbarta.cz.

Na Krajskou zdravotní dohlíží společník zavřeného Nováka
Foto: repro ČT
Popisek: Bývalý senátor ODS Alexandr Novák

Ježek pochází z Mostu. Místní sdružení ODS už jednou podnikatele, který je napojený na šedé eminence Ústeckého kraje kolem Nováka a Oulického, vyzvalo, ať ze strany odejde. „Členská základna je rozbouřená," uvedl v minulosti místopředseda ODS v Mostě Jiří Škrábal.

Krajská zdravotní sdružuje nemocnice v Děčíně, Chomutově, Mostě, Teplicích a Ústí nad Labem. "Nedovedu si představit, že bych byl známý politik a pomáhal bych dosazovat své známé do krajských organizací, je to podle mě nepotismus, personální korupce, a i to je korupce," kritizuje předseda krajské rady VV Ústeckého kraje Josef Suchý.

Předsedou představenstva Krajské zdravotní je Radek Scherfer (ČSSD), místopředsedou je Ladislav Drlý (KSČM), v dozorčí radě zasedá Jan Řehák (ODS). "Pak se můžeme divit, že nejsou pracovní místa a že nezaměstnanost má takových rozměrů. Kdo není v ODS, ČSSD, KSČM, tomu prostě oni práci nedají," komentuje to Libuše Křtenová z Mostu.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: joh

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zeman brutálně rozdráždil chvilkaře, 17. listopadu bude pořádně horko. K Babišovi řekl toto...

21:02 Zeman brutálně rozdráždil chvilkaře, 17. listopadu bude pořádně horko. K Babišovi řekl toto...

Prezident Miloš Zeman ve čtvrtek opět promluvil k českým divákům na TV Barrandov o svých názorech na…