Zeman podle ní nebyl disident, ale ve svobodném prostředí by se svým intelektem nepochybně mohl dokázat více, než mu tehdy bylo umožněno. Jak redaktorka připomněla, mladého Zemana nechtěli ani pustit k maturitě, když ve školní práci pochválil knihu Hovory s T. G. M. Před vysokou školou ale musel dva roky pracovat v účtárně.
„Přesto Miloš Zeman jel, už poosmé, diskutovat na Rhodos s přáteli ruského prezidenta,“ píše redaktorka. Hlavním organizátorem shromáždění je přitom Vladimir Jakunin, někdejší zaměstnanec KGB a dobrovolný sluha režimu, který prezidenta popotahoval.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Článek obsahuje štítky
LN , Zeman , Šafaříková
autor: jav
Lídři EU se shodly na zvýšení tlaku na Rusko
Dobrý den, mám pár dotazů, k tomu, co pořád slyšíme. Kdo jsou to ti lídři EU? Kdo jim dal mandát něco rozhodovat a vyjednávat? A schvalujete to, co vyjednají pak i vy poslanci? Jestli ne, tak k čemu vás volíme, když pak rozhodují jiní? Neměli by ti, co jsou voleni občany mít ten nejsilnější mandát? ...
Další články z rubriky

20:40 Zcela otevřený Orbán: Vyhlídka na evropské zemětřesení
Viktor Orbán v rozhovoru shrnul, z čeho pramení evropské problémy a proč Evropa míří k porážce. Sám …
- 18:00 „Jedete v dozimetru, bitcoinu, kampeličce“. Jiří Pospíšil neposlouchal rád
- 16:05 Ceny se tu blíží Západu, životní úroveň mnohem méně, rozebírá ekonom
- 5:30 Havel jim udělil milost. Pravda o únosu letadla z majora Zemana
- 20:37 Loutkáře máte v Rusku, soptila Leyenová. Sype se jí prý i vlastní frakce
- 12:45 Poučování lůzy z festivalového luxusu. Holec zdraví Vary