Otec Ratha: Jsem si jistý, že se na případu syna podílely jeho žárlivé lásky

27. 5. 2012 19:20

Do rekonstrukce Buštěhradského zámku prý lanařil obviněného exhejtmana a člena ČSSD Davida Ratha jeho otec, přiznal se Ratmír Rath. Dokonce tvrdí, že se na případu podílela jeho letitá láska ze studií, a že by další případně nalezené miliony v synově domě patřily opět jemu.

Otec Ratha: Jsem si jistý, že se na případu syna podílely jeho žárlivé lásky
Foto: Hans Štembera
Popisek: David Rath

Otec Davida Ratha v rozhovoru pro Týden.cz tvrdí, že peníze, které policie našla v synově domě, by mohly pocházet z nemovitosti, kterou dostala jeho rodina hned po revoluci. „Rodiče mé ženy nebyli žádný ořezávátka, měli obrovskou lékárnu na náměstí, provozoval to můj tchán… A než jsem odjel do toho Kataru, fantasticky jsme pronajímali tuhle hospodu. Kolik jsme z toho měli, nevím. Mě peníze nebaví počítat,“ říká.

Dále Rath starší dodal, že peníze vždycky strčil do banky, nebo doma do šuplete. „Já kdybych dostal takovou krabici s vínem, tak si lusknu prstem! On měl víno rád,“ dodal.

Zbraň, kterou Davidovi Rathovi policie při zatčení zabavila, měl u sebe údajně proto, že mu bylo několikrát vyhrožováno. „Kdyby se na něj někdo sápal, použil by ten elektrický obušek. Určitě by ale nestřílel, střílet moc ani neuměl,“ vysvětluje Ratmír Rath. Taky si myslí, že za vše mohou ženy. „Určitě na něj žárlily. A proto jsem přesvědčený, že se na této boudě podílely. A jsem přesvědčený, že se na tom podílela jeho letitá láska ještě ze studií,“ dodal pro server Týden.cz.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jno

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VIDEO Ruský agente, rozkryj se! Český herec si udělal „p*del“ z BIS. A co se mu nestalo...

14:23 VIDEO Ruský agente, rozkryj se! Český herec si udělal „p*del“ z BIS. A co se mu nestalo...

BIS nedávno ve Sněmovně oznámila, že rozbila a rozkryla síť ruských agentů FSB. Plukovník Koudelka o…