Rudá Vostrá: Geniální stratég Nečas opomíjí skutečné problémy

16.04.2013 10:01

Poslankyně za KSČM Miloslava Vostrá ve svém tiskovém prohlášení kritizuje premiéra a předsedu ODS Petra Nečase. Problémy kolem Ústavu pro studium totalitních režimů (ÚSTR) mu prý zajistili každodenní publicitu. Vostrá je přesvědčená, že tolik snahy měl Nečas věnovat například sKartě.

Rudá Vostrá: Geniální stratég Nečas opomíjí skutečné problémy
Foto: KSČM
Popisek: Miloslava Vostrá

"Kdyby se takto usilovně před pár měsíci věnoval například sKartě, neměli by někteří naši spoluobčané tolik problémů, které pro ně tento 'skvělý' nápad exministra Drábka připravil," vytýká premiérovi Miloslava Vostrá.

Hezký výsledek...

Poslankyně uvádí, že podle ní je Nečas geniální stratég. "Pomalu mizí z povědomí lidí problémy ODS, zapadají kmotři i hromadné odcházení členů. Hezký výsledek práce ve prospěch své strany," píše poslankyně.

"Možná by bylo dobré zamyslet se nad tím, že nelze smazat historii naší společnosti. Je a bude vždy připomínkou toho, co jsme prožili. Dodnes žijí na Moravě pamětníci doby, kdy Nečas horoval pro svaz mládeže. Jak rychle dokázal své přesvědčení měnit, se dnes a denně přesvědčujeme," podotýká Vostrá.

Opravdové problémy jsou opomíjeny

Smysluplnější by podle poslankyně bylo věnovat se tomu, co nás opravdu trápí a hledat nápravu rozhodnutí, která lidem škodí. "Ať už se jedná o sKartu či nepříliš povedený návrh zákona týkající se vodovodních řadů. Ani naše nemocnice na tom nejsou nejlépe. Na rozdíl od problémů ÚSTR na toto doplácíme všichni," uzavírá Miloslava Vostrá.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: adr

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kdo zaplatí odškodné?! Markéta Šichtařová udeřila na aktivisty z hnutí MeToo, jejichž hlavní symbol se hroutí

17:26 Kdo zaplatí odškodné?! Markéta Šichtařová udeřila na aktivisty z hnutí MeToo, jejichž hlavní symbol se hroutí

Ekonomka Markéta Šichtařová přivítala fakt, že obvinění Kevina Spaceyho ze sexuálního obtěžování byl…