Škromach: Ačkoli jsem Ratha neměl rád, tohle vyústění jsem nečekal

26.05.2012 10:26 | Zprávy

Kvůli korupčnímu skandálu okolo exhejtmana a bývalého člena ČSSD Davida Ratha by ve straně mohlo nastat pár změn. Týkaly by se vedení sociálních demokratů či programu ministerstva zdravotnictví. Jak přiznává, ačkoliv Ratha mnozí neměli v oblibě, takové vyústění nikdo neočekával.

Škromach: Ačkoli jsem Ratha neměl rád, tohle vyústění jsem nečekal
Foto: Hans Štembera
Popisek: Místopředseda Senátu i ČSSD Zdeněk Škromach

Místopředseda ČSSD a Senátu Zdeněk Škromach tvrdí, že poměrně rychlá a věcná reakce vedení strany na Rathovu kauzu může určitým způsobem eliminovat negativní dopady. „Ačkoli Davida Ratha mnozí neměli v oblibě, včetně mě, neustále jsme byli ve střetu, takové vyústění nikdo neočekával,“ tvrdí v rozhovoru pro server iDnes.cz.

Škromach v rozhovoru připouští, že kauza určitě nebude mít pozitivní dopad. Ačkoliv by bylo příliš optimistické říkat, že to vliv na preference ČSSD mít nebude, nemusí to být zdrcující, tvrdí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jno

Michal Zuna byl položen dotaz

Odvolatelnost politiků

Nemyslíte, že je výzva k rezignaci Turka naivní? Že to udělá, když stále chce být ministr? Nemyslíte, že by řešením nejen v tomto případě byla možnost, aby voliči mohli politiky nejen volit, ale také případně odvolat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tady jsou. Kdo všechno si přišel plivnout na Macinku Pavlovi pod oknem

4:44 Tady jsou. Kdo všechno si přišel plivnout na Macinku Pavlovi pod oknem

Kdo protestoval proti tomu, aby byl šéf Motoristů Petr Macinka ministrem životního prostředí? U Praž…