Zavolali jsme Radmile Kleslové: Jak je to s vaším vlivem? A děly se věci

18.02.2016 14:40

Čtvrteční MfD přinesla podnětný článek s názvem Nesmrtelná Kleslová. Řeč je v něm samozřejmě o někdejší místopředsedkyni hnutí ANO. V textu, který doprovází graf o rozdělení funkcí v pražských společnostech, se mimo jiné tvrdí, že Kleslová je stále "ve hře" a z dění v politice se rozhodně nevytratila.

Zavolali jsme Radmile Kleslové: Jak je to s vaším vlivem? A děly se věci
Foto: red
Popisek: Radmila Kleslová (ANO)

Telefon, který jí měl patřit, zvedla asistentka se slovy, že paní doktorka má jednání. „Chcete se k nám do advokátní kanceláře objednat, nebo vám mohu dát jiného pana doktora?" zněl druhý, poměrně překvapivý dotaz. Po několika minutách se nám přeci jen podařilo blízkou spolupracovnici Andreje Babiše dostat takzvaně na ucho. Čekání se vyplatilo. Její komentář byl výživný.

Mladá fronta ve svém textu popisuje scénku, kdy jeden ze zastupitelů za hnutí ANO v Praze zavolal ženě, již oslovil "paní předsedkyně". Podle článku ovšem Kleslová už dávnou tímto titulem nedisponuje. „Paní redaktorka Paclíková asi není z nejbystřejších. Jsem předsedkyně Klubu zastupitelů na Praze 10 a ten pán, kterého paní redaktorka zřejmě odposlouchávala, je rovněž člen Klubu zastupitelů na Praze 10, takže je naprosto v pořádku, že mě nazval předsedkyní," reagovala Kleslová.

Další otázka směřovala na její osobní výklad materiálu Babišovy MfD, který mapuje jednotlivá jména a červenou barvou zvýrazňuje ty s užšími vazbami na někdejší starostku Prahy 10. „Zcela evidentně paní redaktorka píše na něčí zadání. Opírá se do slušných lidí, kteří nekradou a jsou čestní. Je to trapné. Doufám, že podobný graf stvoří i u členů dozorčích rad a představenstev za Trojkoalici," dodala. „Navíc si myslím, že jde o přehled zástupců ANO v dozorčích radách a představenstvech městských firem, který jsem pochopitelně zpracovávala ještě já z pozice pražské předsedkyně. Ovšem bez červených a zelených puntíků," řekla se smíchem.

A co onen vliv, který ještě stále neztratila a podle MfD toho mnoho řeší? „Jasně jsem řekla, že mě už nebaví se k nesmyslům vyjadřovat, ať uvede jasné citace a své zdroje a konkrétní místa, takto je to pouhé plácání. " uzavřela pro ParlamentníListy.cz s tím, že má jednání a musí končit.

 

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: tan

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VIDEO Podívejte, jak ti rádoby demokratičtí sluníčkáři pískají... Okamura mluvil na Václaváku, v postranních ulicích dělali odpůrci bordel

18:49 VIDEO Podívejte, jak ti rádoby demokratičtí sluníčkáři pískají... Okamura mluvil na Václaváku, v postranních ulicích dělali odpůrci bordel

Blíží se zlatý hřeb večera, volal na Václavském náměstí první místopředseda SPD Radim Fiala, když na…