Jan Urbach: Bugár nereálně sní o vládě slovenské pravice

08.01.2016 9:45 | Zprávy

Lídr strany Most-Híd Béla Bugár prohlašuje, že je třeba udělat vše, aby po březnových parlamentních volbách mohla na Slovensku vzniknout pravicová vláda. Cílem jeho uskupení je, jak uvedl v rozhovoru pro agenturu SITA, dvojciferný výsledek. Pravicová vláda je ale spíše zbožné přání, podle průzkumů veřejného mínění Ficovu Směru chybí jen několik křesel k parlamentní většině.

Jan Urbach: Bugár nereálně sní o vládě slovenské pravice
Foto: most-hid.sk
Popisek: Béla Bugár (předseda MOST-HÍD), slovenský politik maďarské národnosti a poslanec Národní rady

Sám Bugár připouští vznik koalice Směru s některou pravicovou stranou. Možný Ficův partner však podle maďarského politika bude muset zvážit, zda jeho hodnoty a program je možné sladit se Směrem. Současně konstatuje, že totéž platí pro pravicovou koalici. Pomyslný míč je však prý zejména na straně šéfa strany Síť a jejího lídra Radoslava Procházky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Uprchlíci

Pane Mašku, moc děkuji za to, že jste reagoval na můj dotaz, ale asi jsme se nepochopili. Mě zajímalo jaký bude váš přístup k uprchlíkům z Ukrajiny teď, a to jak už k těm, co tu jsou, a že jich je i těm, kteří zde budou chtít získat azyl?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vladimír Ustyanovič: Zrádci a zrazení

15:40 Vladimír Ustyanovič: Zrádci a zrazení

Čechy a Slováky spojuje nejen historie a soužití ve společném státě, ale také společný boj proti něm…