Paul Joseph Watson: EU využívá „uprchlickou“ krizi, kterou vytvořila, aby protlačila plán pro svou armádu

25.12.2015 14:51

Tato nová polovojenská síla by měla pravomoc obsadit hranice proti vůli národních států.

Paul Joseph Watson: EU využívá „uprchlickou“ krizi, kterou vytvořila, aby protlačila plán pro svou armádu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vlajka EU

Evropská unie využívá uprchlickou krizi, kterou pomáhala vytvořit, k protlačení drakonických plánů pro okupační armádu, která by měla pravomoc převzít kontrolu nad národními hranicemi bez souhlasu suverénních vlád.

Po položení červeného koberce pro potenciálně miliony přivandrovalců – z nichž většina nejsou Syřané – kteří vstupují do Evropy, kde hledají sociální ráj, jako ve Švédku a Německu – EU dokázala svoji totální nekompetentnost u řešení bezpečnosti hranic.

Nicméně místo aby dala více pravomocí národním vládám, aby se s krizí vypořádaly, hodlá EU vykuchat suverenitu členských států ještě více, v rámci nového návrhu, který umožní nasazení až 2,500 ozbrojenců v uniformách EU, spolu s námořními hlídkovými loděmi, vrtulníky a bezpilotními letouny.

„První polovojenská jednotka EU by měla pravomoc převzít kontrolu nad národními hranicemi bez souhlasu suverénních vlád,“ uvádí Times. Podle Dimitrise Avramopoulose, evropského komisaře pro přistěhovalectví, představuje tato myšlenka „více Evropy“.

Nová agentura by „byla schopna se do toho vložit, aby zajistila podniknutí akcí na zemi dokonce i tam… kde národní stát si myslí, že dalšího zásahu není potřeba,“ uvádí návrh zákona.

Pokaždé, když politika Evropské unie selže… se požaduje více centralizace a více Evropy

Polský ministr zahraničí Witold Waszczykowski tento nápad zavrhl a označil ho za „neslučitelný s demokracií“.

„Aby šlo o strukturu nezávislou na národních státech je ohromující… nedemokratická struktura zodpovídající se bůhví komu,“ řekl Waszczykowski.

„Pokaždé, když politika Evropské unie selže… se požaduje více centralizace a více Evropy,“ řekl vůdce UKIP Nigel Farage v reakci na plán.

Diane James, poslankyně a mluvčí pro záležitosti spravedlnosti a vnitřních věcí UKIP, to okomentovala: „Je to ze strany EU totální frontální útok na národní suverenitu. Všechna předstírání nyní byla odvržena a Komise bude nyní otevřeně jednat proti přání členských států a působit na jejich území bez dovolení. Jednáním v rozporu s přáními národních parlamentů vyjevila EU své přání federálního státu tak, že to již mohou vidět všichni.“

International Business Times uvádí, že tento plán „by mohl vést k ozbrojeným EU gardám, prakticky „okupujícím“ části území členských států“, a EU bude „mít právo na intervenci“ dokonce i tehdy, kdy to národní stát výslovně odmítne. Nová hraniční síla bude mít sídlo ve Varšavě v Polsku a členské státy EU budou muset přispívat ročně 322 miliony euro na její financování.

Tato nová síla bude „také schopna provádět šmírovací operace, vedle Evropské agentury pro rybolov a Evropské agentury pro námořní bezpečnost, a může být dokonce nasazena i v zemích mimo EU“.

Jak poukazuje Leo McKinstry, tento nový návrh je v souladu s citátem, který lze vidět na vstupu do Návštěvnického centra Evropského parlamentu, který zní: „Národní suverenita je hlavní příčinou většiny strašných zel naší doby“, vedoucích „k tragické katastrofě a barbarismu“.

Člověkem, který tato slova vyřkl, nebyl nikdo jiný, než britský diplomat lord Lothian, zuřivý stoupenec usmiřování nacistického Německa až do poloviny 40.let minulého století.

EU Exploits ‘Refugee’ Crisis it Created to Push Draconian Plan For Occupying Army vyšel 17. prosince 2015 na Prisonplanet.com.

Vyšlo na eportal.parlamentnilisty.cz. Publikováno se souhlasem vydavatele.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Jak chcete přimět ANO znovu jednat o důchodech?

Váš záměr byl dobrý, ale evidentně se nepovedl. Myslíte, že jste se tedy jako moderátor osvědčil? A nemáte pocit, že je tu mezi vládou a opozicí až příliš hluboká propast, která se bohužel pro nás čím dál víc prohlubuje a vlastně je to vidět i ve společnosti, která je rozdělená.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ivo Strejček: 20 let členství ČR v EU - pozitiva se hledají těžko

12:17 Ivo Strejček: 20 let členství ČR v EU - pozitiva se hledají těžko

Dvacet let od vstupu České republiky do Evropské unie je významným výročím v historii naší země a za…