Libyjský vůdce Muammar Kaddáfí před pěti lety varoval lídry evropských zemí, že pokud nezabrání teroristické vlně zvané Arabské jaro (nebo ji alespoň nepřestanou podporovat), čeká Evropu invaze radikálních islamistů, kteří starý kontinent násilně ovládnou.
Vyplývá to z jeho telefonického rozhovoru s britským expremiérem Tony Blairem, který zveřejnil Zahraniční výbor britského parlamentu. Kaddáfí si tak zřejmě nevědomky podepsal rozsudek smrti, protože současně odmítl vydat svou zemi Západu a spolupracovat na imigračním experimentu. Naivně si myslel, že západní lídry, kteří mu (ve skutečnosti jeho ropným ložiskům) prokazovali formální obdiv a úctu, přesvědčí o nutnosti zachovat status quo. Celý svět pak v přímém přenosu viděl, jak byl libyjský vůdce islamistickými hordami umučen k smrti. A Západ k tomu – naoko štítivě – zatleskal.
Test
Jen za loňský rok přibylo do Evropy na půldruhého miliónu imigrantů – čerstvé, mladé a odhodlané (převážně muslimské) krve: stali se transfúzí již existujícím miliónům těch, kteří do „starých zemí EU“ dorazili v minulých desetiletích, z velké části ještě před pádem železné opony. Tedy takzvaně integrovaných. Je to jasně patrné i z toho, že na teroristických pogromech vůči domácímu obyvatelstvu se pravidelně podílejí obě skupiny. Fakticky ovšem šlo zatím jen o první demonstrativní testy neschopnosti (a neochoty) domácí populace účinně se bránit smrtící invazi.
V tomto směru dopadly testy pro vetřelce skvěle. Ověřili si, že jak političtí lídři hlavních velmocí, tak „generalita“ v Bruselu proti muslimským „armádám bez uniforem“ nebudou dělat nic. Jen předstírat, že nejde o invazi, ale žádoucí „doplnění genofondu“ údajně stárnoucí Evropy. A zvát další a další, aby první „sled armád“ následovali. Cvičné vystřílení pár desítek či stovek „nevěřících psů“ ve Francii posloužilo pouze ke smutečním projevům, špatně hrané odhodlanosti – ale především k dalšímu okleštění občanských svobod domácího obyvatelstva.
Vyhlášení výjimečného stavu uprostřed předvolební kampaně se totiž skvěle hodilo Hollandově vládě v její hrůze před Marinou Le Penovou. V Bruselu, sídle centrály EU, policie nadále dělá manévry a názorně tak ilustruje (předstíranou či skutečnou?) neschopnost tajných služeb najít údajného muslimského teroristu, který několikrát volně projel celým „schengenským“ kontinentem. Počet evropských měst, kde se domácí již musejí chovat jako za války, se zdál být relativně ustálený. Až do silvestrovské noci.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV