„Máme velký zájem na tom, aby výstavba rychlostní silnice pokračovala. Finanční prostředky jsou k dispozici, budou hrazené z Operačního programu Doprava II od roku 2014,“ řekl Petr Nečas. „Je potřeba dořešit územní stavební řízení a vyřešit majetkové otázky. Předpokládám, že tyto věcy budou dotažené v průběhu letošního roku.“
Premiér a předseda ODS Petr Nečas se v pátek odpoledne setkal v prostorách společnosti Barum Continental se čtyřícítkou velkých, středních i malých podnikatelů z regionu. „Klíčovým úkolem státu je vytvářet podmínky pro podnikatelský sektor, protože jenom podnikatelé dovedou vytvořit pracovní místa. Ty nevytváří ani stát, ani vláda, ani veřejný sektor, ale právě firmy. Bavili jsme se o podpoře exportu a o tom, co vláda může udělat pro podporu podnikání, i přímo tady ve Zínském kraji,“ upřesnil Petr Nečas.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: ods.cz