Vít Bárta: Za mého ministrování bylo vše jinak

14.05.2012 19:48 | Zprávy
autor: tan

VÍME PRVNÍ Dobrý den. Dnes bych se rád prostřednictvím tohoto mého online deníku vyjádřil ke zprávě NKÚ.

Vít Bárta: Za mého ministrování bylo vše jinak
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Vít Bárta

Za mého ministrování byl na ŘSD zahájen audit všech projektů v přípravě za účelem nalezení úspor. Ty se týkaly přesně těch problematických nákladů, které zpráva NKÚ kritizuje. Zbytečné ekodukty, předražené přeložky plynu a jiných médií. A jiné vydírání, podmíněné souhlasem s vydáním Územního rozhodnutí.

Předběžné výsledky, které ŘSD v médiích v průběhu roku 2011 prezentovalo, byly 27 miliard. Pak je předalo k oponentuře na Ministerstvo dopravy. Co se s nimi děje teď? Kolik z těchto úspor zůstalo? Proč se případně tak rapidně snížily?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

sledujte náš YouTube kanál ParlamentníListy TV. Děkujeme.

Podala jste nebo podáte nějaké trestní oznámení?

Myslím v případu, který popisujete https://www.parlamentnilisty.cz/profily/JUDr-Hana-Kordova-Marvanova-126691/clanek/Takto-vypada-hospodareni-hlavniho-mesta-Prahy-144723. A máte podezření, kdo vynesl informace? Ještě proč myslíte, že to vedení Prahy nechce řešit? Není i to dost podezřelé?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Okamura (SPD): Evropská unie chystá naprosté prasárny a vyděračské metody

17:03 Okamura (SPD): Evropská unie chystá naprosté prasárny a vyděračské metody

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k volbám v Maďarsku.