Praha 6: Těšte se na tři vylepšené školky pro stovky dětí

16.07.2014 13:37 | Zprávy

Přes 9,8 milionu korun může získat městská část Praha 6 na zateplení střech a fasád v rámci energetických úspor u svých tří mateřských škol z Operačního programu Životní prostředí.

Praha 6: Těšte se na tři vylepšené školky pro stovky dětí
Foto: praha6.cz
Popisek: Logo Prahy 6

Radnice totiž uspěla se svými žádostmi o dotace. Praha 6 odhaduje, že celkové náklady za všechny tři školky přesáhnou 20 milionů korun. Po přiznání dotací může Praha 6 získat téměř polovinu odhadovaných nákladů. V žádné z těchto školek neproběhla dosud rozsáhlejší rekonstrukce. Žádosti podávala Praha 6 letos v dubnu, nyní je schválilo ministerstvo životního prostředí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Praha6.cz

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Je pravda, že chcete zrušit senát?

Jak toho chcete docílit, když by proto museli hlasovat sami senátoři, a to se podle mě nikdy nestane? Neslibujete náhodou něco absolutně nereálného a nesplnitelného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Další články z rubriky

Karlovy Vary: Závod o tituly triatlonových mistrů světa

13:44 Karlovy Vary: Závod o tituly triatlonových mistrů světa

Do atraktivního triatlonového programu se zapojí i cyklista Zdeněk Štybar a Karlovarský symfonický o…