Vsetín: Uživatelé zvukové knihovny diskutovali se starostou

9. 2. 2018 6:34

Senior taxi, rekonstrukce Lidového domu, návaznost spojů MHD, lanovka na Sychrov, nadstřešení zastávek MHD na Dolním náměstí či obtížné nastupování do vlaků, to jsou některá z témat, která probírali v úterý 6. února uživatelé zvukové knihovny se starostou Vsetína Jiřím Růžičkou, který byl hostem jejich únorového setkání.

Vsetín: Uživatelé zvukové knihovny diskutovali se starostou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Dolní náměstí ve Vsetíně

Na diskuzi se starostou dorazilo takřka dvacet klientů zvukové knihovny pro nevidomé a slabozraké, kterým v úvodu setkání starosta představil aktuální dění na Vsetíně zahrnující připravovanou rekonstrukci vlakového nádraží, měření rychlosti či dočasné omezení počtu parkovacích míst v centru města.

Dále už měli prostor na dotazy všichni účastníci setkání. Mohli se ptát na cokoliv, co je zajímá, popřípadě dávat podněty na to, co by chtěli ve městě změnit. „Nejvíce jsme diskutovali o připravované službě Senior taxi, rekonstrukci nádraží, ale také o místní hromadné dopravě, a to především ve vztahu k návaznosti spojů,“ uvedl starosta Růžička s tím, že nejen těmito tématy, ale i ostatními probíranými podněty se bude radnice pečlivě zabývat.

Uživatelé zvukové knihovny však nevznášeli pouze požadavky na vyřešení problémů, které je tíží, ale také poděkovali panu starostovi a ostatním zaměstnancům radnice za podle nich velmi zdařilou postupnou regeneraci sídliště Luh.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Přerov: Pětitýdenní bilance radarů - Pokuty za překročení rychlosti za 3 miliony korun

19:46 Přerov: Pětitýdenní bilance radarů - Pokuty za překročení rychlosti za 3 miliony korun

Radary, které měří od prvního října rychlost projíždějících aut ve třech místních částech Přerova, u…