Bartošek (KDU-ČSL): Před 100 lety začala 1. světová válka

28.07.2014 9:48 | Zprávy
autor: kdu.cz

Mírové snahy dlouho nebyly vyslyšeny.

Bartošek (KDU-ČSL): Před 100 lety začala 1. světová válka
Foto: KDU-ČSL
Popisek: Jan Bartošek, místopředseda KDU-ČSL pro sociální politiku

Dnes je to přesně 100 let, co začala 1. světová válka. 4 roky dlouhé utrpení, jehož výsledkem bylo několik milionů obětí včetně více než 100 000 českých vojáků.

Osobně oceňuji přístup císaře Karla I. Rakouského, který se hned od svého nástupu v roce 1916 snažil válečný stroj zastavit. Bohužel jeho mírové snahy nebyly vyslyšeny.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Ing. Eva Fialová byl položen dotaz

Dostupné bydlení

V zákonech se nevyznám a je podle mě jedno, jestli je rozdíl mezi zákonem o podpoře bydlení a dostupným bydlením. Za hlavní považuji problém s nedostupným bydlení vyřešit a to je i můj dotaz. Co přesně proto uděláte? Kdy bude bydlení dostupné pro většinu lidí a ne naopak jako je tomu teď?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ženíšek (TOP 09): Irelevantní ministr zahraničních věcí Petr Macinka

4:29 Ženíšek (TOP 09): Irelevantní ministr zahraničních věcí Petr Macinka

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k reakci ministra Macinky na slova prezidenta o tom, …