Blažek (ODS): Babiš nemluví blbě, jen si plete role. Kampaň už skončila

06.02.2014 13:19 | Zprávy

Projev na 6. schůzi Poslanecké sněmovny dne 6. 2. 2014.

Blažek (ODS): Babiš nemluví blbě, jen si plete role. Kampaň už skončila
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pavel Blažek

Já vaším prostřednictvím zareaguji na slova pana ministra Babiše. On nemluví blbě, to bych nikdy neřekl, ale plete si role. Už není předvolební kampaň hnutí ANO, aby stačilo říkat "Tady je strašná korupce. Tady zmizely strašné peníze.". Už je ministr financí a musí být konkrétní. To znamená, jestliže má nějaké doklady o tom, že je nějaká korupce, tak už to musí konkrétně, musí říkat konkrétní čísla.

Pokud jde o pozvánku na nějakou konferenci o korupci, já pozvání velice rád od pana Babiše přijmu, pokud bude mít hlavní referát a osvětlí nám své začátky podnikatelské v 90. letech (Hlasitý smích a potlesk úplně zprava.), jeho styky s tehdejšími politiky, padni komu padni, ať byli z kterékoliv strany. A taky nám řekne, jestli někdo někdy po něm něco chtěl ze státní sféry, jestli mu někdy něco dal, a pokud to odmítl, proč to tedy neoznámil. Budu v první řadě! (Potlesk zprava.)

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PSP ČR

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Můžete být víc konkrétní?

Jak nám chcete pomoci zvládnout rostoucí životní náklady a rozhýbat naši stagnující ekonomiku? Přijde mi, že toto vlastně motto nebo slib je vlastně spíš klišé, že to tvrdíte všichni a naše situace se nelepší, spíš naopak. A bylo tomu tak i když jste byli ve vládě.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kavij (KSČM): Nastal čas na zásadní změnu ve vedení naší země

4:31 Kavij (KSČM): Nastal čas na zásadní změnu ve vedení naší země

Stanovisko k aktuální politické situaci