ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,64. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

28.10.2019 8:39:00

Slibem nezarmoutíš, aneb 800 milionů na hokejovou halu v Olomouci

Slibem nezarmoutíš, aneb 800 milionů na hokejovou halu v Olomouci

Pamatujete si na slib premiéra Babiše před komunálními volbami minulý rok? Jezdil tehdy po celé republice a rozhazoval miliardy.

Olomouci slíbil, že ze státního rozpočtu vyčlení 800 milionů na novou hokejovou halu. Olomoucké ANO s tímto slibem v kampani hodně pracovalo. Dokonce se objevily i letáky s tímto tvrzením na sedačkách naši městské „Plecharény“.  A teď se můžeme ptát. Šlo o politickou kampaň na městském majetku? Navíc v době, kdy bylo ANO v opozici... Z koaličních stran si tohle nikdy nikdo nedovolil.

Brzy po volbách se však ukázalo, že to asi takhle růžové a štědré nebude. Potvrdilo se, že částka od státu bude (pokud vůbec bude) výrazně nižší. Musím dodat, že celá investice je odhadována na cca 1,6 miliardy Kč. TOP 09 k této investiční akci přistupovala od začátku jako k chiméře. Prosazovali jsme rekonstrukci zimního stadionu s tím, že nejdříve by se měla zprovoznit malá hala.

Teď jsem opravdu zvědavý, jak celá tato akce dopadne. Možná, že před příštími komunálními volbami opět přijede Andrej Babiš a slíbí částku celou. Ani bych se tomu vlastně už nedivil.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama