Dipl.-Pol. Jana Maláčová, MSc.

  • ČSSD
  • ministryně práce a sociálních věcí
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,49. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

24.06.2021 7:57:00

Mezi lidmi s poruchou autistického spektra

Mezi lidmi s poruchou autistického spektra

Komentář na facebookovém profilu k návštěvě lidí s poruchou autistického spektra.

Opět mezi vámi!? Tentokrát mezi lidmi s poruchou autistického spektra. Lidé s PAS potřebují především dostupné služby! Toho jsem si moc dobře vědoma, a proto jsem jako první na MPSV opakovaně prosadila dotační výzvu na podporu vzniku komunitních zařízení sociálních služeb pro tyto klienty.

Dnes jsem navštívila v Horní Cerekvi na Vysočině denní stacionář, který se rekonstruuje na bydlení až pro 6 osob. Při té příležitosti jsem jeho základní kámen "poklepala" společně se zaměstnanci i klienty. MPSV tento projekt podpořilo částkou přesahující 5,5 milionů korun, a to za spoluúčasti kraje Vysočina. A jak jsem se doslechla, výrazně díky naší investici stoupla kvalita poskytovaných služeb! Snad bude toto zařízení tím správným příkladem i pro ostatní kraje.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama