Dominik Feri

  • TOP 09
  • Ústecký kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,93. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

25.10.2020 14:39:42

Konečně se podařilo přesvědčit premiéra, aby vláda komunikovala jinak

Konečně se podařilo přesvědčit premiéra, aby vláda komunikovala jinak

Dominik Feri konečně přesvědčil premiéra ke změně komunikace opatření. Pomůže připravit web.


Poslanec TOP 09 Dominik Feri na pátečním jednání přesvědčil premiéra Andreje Babiše, aby změnil prezentaci vyhlašovaných opatření týkajících se epidemie koronaviru. Shodli se na vytvoření webu, kde budou opatření prezentována jednoduchou a srozumitelnou formou.

„Jsem rád, že se konečně po půl roce podařilo přesvědčit premiéra, aby vláda komunikovala jinak. Opatření se od začátku epidemie vyhlašují nesrozumitelně, jsou psaná právnickým jazykem a prezentovaná složitě, takže se v nich občané nezvládnou zorientovat. S premiérem a panem Dzurillou jsme se dohodli, že vznikne web, na kterém budou všechny důležité informace prezentované jednoduchou, přehlednou a srozumitelnou formou,“ říká poslanec Dominik Feri.

V současné době probíhá vytváření týmu, který bude celý projekt zajišťovat.

„Nebude se jednat pouze o web, ale o celý systém, který propojí jednotlivé resorty s komunikačním týmem. Ten pak bude schopný relevantně odpovídat na konkrétní dotazy. Nesmí vzniknout další call centrum, kde budou bezradní operátoři, kteří nebudou umět odpovědět na konkrétní dotazy,“ vysvětluje Feri.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama