ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,4. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

30.11.2016 11:33:26

Další hřebík do práv a svobod občana,aneb konec "soukromého" podnikání v Čechách

Další hřebík do práv a svobod občana,aneb konec "soukromého" podnikání v Čechách

ANO-byrokracie začíná svírat českou kotlinu a přitom samo toto diktátorské hnutí hledá mezery a kličky, kterými se vyvléknout z povinných odvodů daní pro českou státní kasu, aby panu králi z Čapího hnízda někdo nevybral zlatá vejce!!

Dobrý den dámy a pánové,

ztrácíme po svobodném pohybu (chápej sledování kamerovými systémy kdekoli, GPS v telefonech, autech atd.), korespondenci, emailech, sms, tel. hovorech, bankovním tajemství, prolomení domovní svobody, další ze svých práv a svobod a to "soukromé" podnikání. Slovo "soukromé" už tam od zítřejšího dne nějak nepatří!!  Spíše elektronicky sledované podnikání. Kdyby tato i předchozí vlády nakládaly s vybranými daněmi jako správný hospodář, tak se „možná“ nepozastavím nad EET, ale takto!!, kde jde jen o to, aby se vybralo více na daních od určité skupiny pracujících lidí, které se následně přerozdělí dotacemi a nehospodárnými byrokratickými institucemi svým kamarádičkům, tak to se pozastavit musím! Tohle já podporovat nechci a nebudu. Zákon beru jako "jeden z dalších" protiústavních a diskriminující jednu část daňových poplatníků oproti druhým - těm nejbohatším.

Dokud nebudou potrestáni ti, kteří tu rozdělují nehospodárně daně, přihlížejí zotročování našich lidí (nejen soukromníků), tolerují roky trvající, neopodstatněnou devalvaci české národní měny!!!, vytištění několika set miliard českých korun, aniž by se jediná koruna použila na snížení zadluženosti republiky!!!, jejich prodání spekulantům na měnovém trhu, dotují zahraniční kámoše a firmy, které mají vlastní obrat větší než je celý roční rozpočet České republiky!!!, cpou peníze z daní do nadací a fondů, které mají jakýsi smradlavý původ a výsledkem jejich práce jsou akorát utracené prostředky do mezd jednatelů a "provozu" s efektem pro stát – společnost, která daně zaplatila = 0, tito NÁMI zvolení zástupci nejsou schopni se státními úředníky vystavit na web transparentní účet do poslední koruny spotřebovaných daní za jaké služby a statky, je které ministerstvo utratilo ve veřejné správě, nebo kdekoliv!!! Kde účetnictví státního byrokratického aparátu má jiná pravidla než soukromý podnikatel, nebo podnikající právní subjekt a chyby v řádech miliard tu nejsou potrestány a jsou bez odpovědnosti!!! Tomuto systému nehodlám byť pod hrozbou  porušení zákona sloužit!

Volební kampaň už frčí a my nesmíme zůstat stát neteční před „vykutáleným koblížkem“, který stále díky svému nestydatému zneužívání střetu zájmů a rekordně narůstajícímu bohatství v posledních dvou letech (zdroj FORBES.COM )  utíká z osidel spravedlnosti a rovných podmínek pro podnikání, stejně jako ten koblížek z krásné české pohádky O koblížkovi a chytré lišce. Všichni bychom se  měli stát tou liškou a jednou pro vždy koblížkovi vysvětlit, „kdo tu kradne“, a kdo ne, kdo se tu jako živnostník poctivě živí a lítá okolo své práce, a proto tu posílám odkaz na dobrý článek s argumenty,  (zdroj:  www.nazory.aktualne.cz)

https://nazory.aktualne.cz/komentare/eet-se-meni-v-koncert-babisovy-neschopnosti-narovnani-podnik/r~0d9d62eab62811e6af6e002590604f2e/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu&redirected=1480493291

 ........ který je nutno rozeslat!, rozesílat nejen všem poctivým, soudným lidem, členkám, členům a sympatizantům ODS a pravice! Upozornit na to, co je v článku důležité, že si koblížek chce ušetřit miliardy ze svých akcionářských zisků a zakrývá to vozením se po malých podnikatelích, kteří se o sebe starají sami, shání si zakázky, aby mohli pracovat, živí se bez podpor a dotací, mají nejmenší, nebo vůbec žádné požadavky na stát ohledně své obživy, jen jedno jediné si přejí - přehledný, jednoduchý a nediskriminující právní systém a daně. Chtějí klidně žít se svými rodinami, zajistit jim důstojný život, bez stresů a strachu z byrokratického molochu, který se na nás řítí a zakukluje se v podobě zákona o státní službě, kde posluhovači krále koblížka budou mít doživotně garantovanou teplou kancelář a práva větší, než poddaný otrok - podnikatel. 

Naši podnikatelé, živnostníci a rolníci chtějí vychovávat své děti a vedou je podle své životní filozofie k tomu, že za dobrou práci je dobrá odměna,spokojený život, úcta ……. a ne, závist, udávání, špehování a vyšší daně!

Kdyby pan koblížek zdanil své nerozdělené zisky  ....... -  :-) , kdyby pan koblížek zahraničním firmám zákonem přikázal odvádět daně u nás v Čechách :-) z celé přidané hodnoty vytvořené našimi pracujícími otroky v republice postavených montovnách zahraničních vlastníků za nemalé vládní podpory opět z našich daní!!!!!  a ne je mlčky nechávat vyvádět do zahraničí!!!!  ....... To by byly prostředky na důchody!!!, zdravotnictví, věda a výzkum! To by bylo dětských hřišť, vybavených školek a na pomoc potřebným zdravotně postiženým spoluobčanům, nebo dětským domovům - např. Klokánkům.

Říkejme lidem celou pravdu o výkonnosti českého národa! Statistiky nelžou jen někteří je umě zamlčují, nebo manipulují.

Pěkný den všem a jdeme do toho!! 

    

                     Informujme veřejnost a řekněme pravdu nahlas v sobotu na Václaváku.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama