ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,4. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

02.03.2017 11:51:38

Jak se levně dostat k nemocnicím, aneb jak čobol čehůna prečůral

Jak se levně dostat k nemocnicím, aneb jak čobol čehůna prečůral

opravdu krásný článek na mne dnes kouknul z novinek. Města prý nemají na nemocnice, tak je musí prodat!! Použiji bonmot z filmu: " to je ale svinstvo velebnosti!!!" Kdo to spískal a kdo si připravil tento business? ANO a sociálně- demokratická vláda.

Voliči pozor! Sociálně-demokratická vláda vedená na udidle ministrem financí z ANO, Vám skrytě a bez ostychu privatizuje nemocnice, jinak se to nazvat nedá! A jak to hoši vymysleli? Jednoduše. J Jako ministr financí a ochránce všetkých dobrých lidí, který tu nekradnů souhlasil s vyššími platy zdravotníkům, ale nepřidal na tyto platy městům peníze viz. obrázek , kde ještě chybí údaj 248 mil. Kč za ostravský kraj. Sorry jako!!

„Takže jsem vlastně nedostatkem financí v rozpočtech měst, uvedl městské nemocnice do řízenej ztráty - bankrotu, kterou jako znalý těchto postupů a úspěšný podnikatel využiju k levnému nákupu těchto krachujících nemocnic! No to co ODS neuměla politicky vysvětlit, jsem si nahrál do vlastní kapsy z křesla ministra financí a velmi levně. Také si na tom urobím volební kampaň, jak zachraňuju to, co tady ty socani zadarmo rozdali a s ódeesákmi „rozkradli“. Takže Čehůni – hop na špek. J Aj zdravotnictvo a k tomu příslušný balík peněz ze zdravotních pojisťovní budu mít ve svém příjmu jako holding. Jen plaťte pojištění a sociálku, já si ju vyinkasuju přes pojišťovně, cha cha. Tak budu mít aj zdravotnictvo pod svojou kuratelou a budu ho řídit jako firmu. To je? Dobře!! Neziskové výkony ponechám na bedrech zbývajících státních nemocnic a jen dobře pojišťovnami placené výkony si vo svojich koupených nemocnicích ponechám. Přece nebudu mít ztrátové nemocnice kvůli Vám – občanům a plátcům zdravotního a sociálního pojištění. To bych to schytal.  Takže tu vaši péči, která nebude pro mne tak zajímavá si hledejte třeba 50, nebo 100 km jinde ve státním, ale ne u mě. Hlavně mi ale nezapomeňte dát hlas letos ve volbách, mám pro Vás koblížek.  Po těchto volbách si Vás pak už kúpím všecky a nebudu už koblížků potrebovať.“

No a já občan se ptám: „ Pane ministře, proč těm nemocnicím – městům nepřidáte z přebytku rozpočtu, který je 60 miliard? Kterým jste se chlubil hned na nový rok ve všech médiích a necháváte padnout státní majetek, státní zdravotnickou péči, na kterou evidentně peníze mohou být právě z tohoto přebytku? Ahááá, nevyšel by ten kšeft s jejich levným nákupem a nebyly by penízky ze zdravotních pojišťoven a byl byste chudší o dalších pár miliard, že J? Nebo pane ministře, chcete tunelovat české rozpočty, jako firmy za posledních 27 let, na nichž jste vydělal ty miliardy, které jste v souladu se zákonem vypral přes nákup vlastních korunových dluhopisů? ANO, opravdu řídíte státní finance jako firmu, ALE JAKO KONKUREČNÍ FIRMU VAŠICH HOLDINGOVÝCH SPOLEČNOSTÍ, NYNÍ uschovaných VE SVĚŘENECKÉM FONDU. STÁT - JAKO FIRMU, KTEROU VEDETE ŘÍZENĚ DO INSOLVENCE S ÚMYSLEM SE JI POTOM LEVNĚ ZMOCNIT! Likvidujete vědomě státní majetek, který potom přes kamarádíčky levně zkupujete. To je ten Váš střet zájmů!!! Tady, na denním světle! To je „svinstvo velebnosti.“

Kdo tu teda kradne za bílého dne??? Tuhle mafiánskou plíživou, špinavou privatizaci českého zdravotnictví a České republiky a dělání otroků z českých občanů, likvidace soukromníků a malých podnikatelů, nesmí ODS dále dopustit. ODS musí dostát svým zásadám ze stanov čl. 2.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama