Filip Humplík

  • ODS
  • Hlavní město Praha
  • krajský zastupitel
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,09. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

22.02.2018 20:11:00

Už nemůžeme přihlížet, jak aktivisté blokují Prahu

Už nemůžeme přihlížet, jak aktivisté blokují Prahu

Současná pražská koalice v čele s primátorkou Adrianou Krnáčovou je v klinické smrti. ODS nabízí Pražanům pomoc a řešení.

Dnešní jednání zastupitelstva opět ukázalo, že současná vládní koalice ANO, ČSSD, Lidovci, Zelení a STAN je v současnosti naprosto paralyzována.

Jejich každodenní hádky způsobují, že aktuální problémy Prahy se nijak neřeší. Zvláště strana Zelených svým programovým aktivismem blokuje jakýkoli rozvoj hlavního města.

Vzhledem k tomu, že Občanské demokratické straně není situace Prahy lhostejná, vyzýváme primátorku Krnáčovou k vypovězení koaliční smlouvy s Trojkoalicí.

“Ve zbývajících 6 měsících jsme připraveni podpořit klíčové body nutné ke správnému rozvoji města. Investice do infrastruktury, výstavby okruhů, zahájení stavby metra D, koncepce opravy pražských mostů, řešení parkovaní. To jsou témata z našeho programu, která jsme slíbili Pražanům, a které jsme připraveni i z opozičních pozic podpořit,” říká Alexandra Udženija.

“V žádném případě nejde o nabídku vstupu do koalice ani nám nejde o posty v dozorčích radách a další placené funkce. Jen už nemůžeme přihlížet, jak aktivisté blokují Prahu,” dodává Filip Humplík.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout