Ing. Alois Sečkár

Volby za námi, práce před námi...
  • Svobodní
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,06. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

13.03.2016 17:52:09

I ty můžeš pomoct uklidit Krč!

I ty můžeš pomoct uklidit Krč!

V sobotu 19. března vyrážím spolu s kolegy už popáté uklízet Prahu 4. Přidejte se také.

 Od komunálních voleb 2014 (tehdy jsme to stihli hned 2x) držím pravidlo, že na jaře a na podzim vyrážíme uklidit nějakou lokalitu v Praze 4. Letos jsme dali šanci vybrat místo veřejnosti a nakonec z toho vyšla louka Jalodvorská, dobře známá rekreační oblast pro obyvatele sídlišť na obou stranách.

Kontejner nám stejně jako loni na podzim přistaví radnice (děkujeme) a hlavní stan bude na křižovatce ulic Jalodvorská a Pasteurova. Akci startujeme v 10 hodin, naplnění a odvoz kontejneru očekáváme mezi druhou a třetí odpoledne.

uklid-misto

Akce se účastní naši členové a příznivci, ale zveme a vítáme též všechny občany, kterým není lhostejné jejich okolí, a rádi by přiložili ruku k dílu. Dodáváme rukavice i sběrné pytle a připraveno máme také občerstvení pro všechny příchozí.

Těšíme se na všechny, kteří se přijdou alespoň na chvíli zastavit, a věříme, že tento úklid se vydaří ještě lépe než ty úspěšné předchozí. Uklízíme za každého počasí.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama