Ing. Antonín Seďa

  • ČSSD
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,08. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

12.04.2021 22:48:00

Každý člen strany by měl být loajální

Každý člen strany by měl být loajální

Komentář na facebookovém profilu o loajalitě a kritice k vedení strany

 Chápu rozčarování podporovatelů protikandidátů na předsedu ČSSD. Chci jim poradit jedno. Každý člen strany by měl být loajální a na dotaz, ke komu, jsem odpověděl jasně. K sociální demokracii, k jejímu programu, myšlenkám a cílům.

Vedení strany je třeba tolerovat a podporovat, ale to neznamená, že není třeba být kritický tehdy, když jsem přesvědčen o chybných návrzích či jednání. Chápu, že si tím člověk uzavírá cestu k vyšším postům, ale je to prospěšné pro ČSSD a také pro občany České země.

Je jen škoda, že mých výtek bylo přijato málo a že byly vyslyšeny hlasy těch, kteří upřednostnili své vlastní zájmy nad zájmy celku. Nicméně jsem jako dnes řadový člen nezatrpkl, právě naopak se snažím sociální demokracii, opakuji sociální demokracii, pomoci. Když o to někdo stojí...

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama